Co získáte

 

Elektronický magazín

6x ročně příběhy o autech, které budete rádi číst. Desítky stran v moderní grafice se spoustou fotografií. K dispozici také pro mobilní zařízení v on-line i off-line režimu.

Exkluzivní časopis

6x ročně luxusní provedení časopisu v tištěné podobě rozšířené o on-line část. Díky QR kódům získáte přístup k dalším fotogaleriím a videím.

Fotky a videa

Nejen samotný magazín, ale také velké množství originálních fotografií a zajímavá videa z celého světa, které vám přinesou stále novou zábavu.

A co ještě

 

Blog

Na webu carsandstories.cz najdou čtenáři stále nové články. Formou blogu jsou publikovány ve zkrácené podobě a postupně zveřejněny v plné verzi magazínu.

Facebook

Pokud dáváte přednost před klasickým webem sociální síti Facebook, pak i zde najdete ve zkrácené podobě všechny články a fotografie.

Pinterest

Díky umístění našich nádherných fotografií na sociální síti Pinterest se magazín šíří světem také pro jeho uživatele.

Nejčtenější

Peugeot připravuje ve své designové laboratoři řadu překvapení

Francouzská značka Peugeot mění koncepci svých rodinných modelů na stále více populární SUV. Při představení modelu 3008…

Alfa Romeo Stelvio a Giulia Quadrifoglio mají limitovanou edici Nürburgring Edition

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio NRING a Giulia Quadrifoglio NRING - speciálně upravené automobily oslavují rekordy, kterých dosáhly…

Land Rover oslavuje sedmdesátiny speciální edicí vozu Defender Works V8

Vysoce výkonná verze Defenderu s osmiválcovým motorem byla vyrobena speciálně k příležitosti 70. výročí značky Land Rover v roce…