Car design – umění v nové dimenzi

Originalitě se meze nekladou. Tímto heslem se řídí i společnost AuroGenio, která ve spolupráci se špičkovými odborníky otevírá nekonečné možnosti v oblasti designu automobilů. Díky pokrokovým technologiím a preciznímu způsobu provedení propojuje hodnotu umění Joe Muczka jr. s hodnotou automobilu, či motocyklu. Umělecká díla jsou tak zcela originálně přenášena z malířského plátna na vozidlo.

Technika polepu aut v kombinaci s materiály nejvyšší kvality nejenže přináší vozidlu ochranu laku před vnějšími vlivy, ale také přidává hodnotu v podobě originality a jedinečnosti. Motivy od světoznámého umělce Joe Muczka jr. si díky jedinečnému způsobu polepu aut dnes může dovolit každý, kdo chce upoutat, zaujmout a vyniknout při každé jízdě. Ti, kdož chtějí svoje vozidlo proměnit v unikátní nepřehlédnutelné umělecké dílo, si mohou vybrat ze široké škály vybraných reprodukcí vytvořených tímto umělcem. Kromě jiného mohou zvolit i motiv a design z limitovaných edicí (motivů), kde je poskytnuta exkluzivita a záruka, že jejich vybraný motiv už nikdo jiný nemůže vlastnit. Z vozidla je tak možné vytvořit originál, který bude unikátem nejen na světovém trhu umění.

Car design – krása spojená s luxusem

Kombinace rychlých strojů a jedinečného umění je výjimečná nejenom svojí originalitou, ale i svým mimořádným provedením. Díky využití moderní technologie je umělecké dílo prezentováno jinou formou než jen na klasickém plátně. Přenést umělecké dílo z plátna na trojrozměrný objekt je poměrně složitou záležitostí. Proto se AuroGenio spoléhá na společnost PD design, která je zárukou prvotřídního provedení. Díla Joe Muczka jr. je možné přenést na vybraná vozidla každé značky, a to nejen těch luxusních z kategorie osobních, ale třeba i na užitková vozidla.

Seznamte se s dílem Joe Muczka jr.

Auta i umění, to vše je především o emocích. Již tradičně budeme mít poslední prázdninový víkend možnost podívat se na Escape6 Praque Car Festivalu na široké spektrum všeho, co s krásou automobilů a jejich úprav souvisí. V samostatné expozici se zde budete moci seznámit i s uměním Joe Muczka jr., které se bude prezentovat na zajímavých vozech. S jeho dílem se ale můžete potkat již před samotnou výstavou, a to třeba v inzerci, na plakátech i billboardech k letošní výstavě Escape6 Praque Car Festival, pro kterou Joe Muczka jr. vytvořil grafiku.

Joe Muczka jr. a jeho umění

Joe Muczka jr. je mezinárodně uznávaným a vyhledávaným umělcem, členem Klubu laureátů Evropské Unie umění a držitelem prestižního ocenění Zlatá Europea za celoživotní tvorbu a oddanost umění. Narodil se do rodiny s dlouhou uměleckou tradicí. Jeho dědeček byl malířem, takže Joe přišel do kontaktu s malbou a uměním už jako malý kluk. Svět barev ho fascinoval, a tak začal svůj talent a malířskou vášeň rozvíjet. Jeho umění fascinuje nejenom svými barvami a motivy, ale skrývá bohatý potenciál dekorativních prvků s možnostmi jedinečných a kvalitních realizací. Hodnoty umění Joe Muczka jr. se vztahují jak na originální obrazy, tak i na design a dekorativní podoby jeho uměleckých motivů. Krása a estetika, kreativita a unikátní talent – to jsou nadčasové hodnoty tvorby Joe Muczka jr., vyhledávané sběrateli a ceniteli z celého světa.

Foto: AuroGenio, Design Joe Muczka jr.