FCA vyhlásilo vítěze soutěže Drive for Design 2017

Společnost Fiat Chrysler Automobiles v Severní Americe vyhlásila vítěze soutěže Drive for Design 2017, které se zúčastnili studenti škol z celé Ameriky.

Dlouhé, plynulé tvary doplněné hranami ostrými jako břitva, linky, které vstupují až do chladicího systému a kola velká tak, aby zanechala jen málo místa pro cokoliv jiného – to jsou klíčové prvky designu Dodge za tři dekády.

Tři talentovaní studenti z Georgie, Delawaru a Michiganu získali nejvyšší posty v soutěži Drive for Design 2017, sponzorované FCA US Product Design Office. Pořadatelé soutěže již popáté oslovili studenty z desátých až dvanáctých tříd napříč Amerikou, aby vytvořili takový design pro Dodge, jaký by mohl mít za třicet let. Designový tým FCA pro tento ročník využil partnerství s EyesOn Design a Lawrence Technological University.

„Soutěž Drive for Design pomáhá spojit náš designový tým s neobvyklým talentem studentů z celé země a umožňuje nám pomoci jim a vést je při jejich potenciální kariéře v automobilovém průmyslu,“ řekl Mark Trostle, šéf designu osobních a užitkových vozidel FCA v Severní Americe. „Všechny práce byly kreativní a vizionářské, protože se opravdu zabývaly tím, jak by za třicet let mohla vozidla vypadat.“

Vítěznými studenty byli:

  • První místo – Davis Kunselman, Mount de Sales Academy (Macon, Georgia)
  • Druhé místo – Richard Chen, Delmar High School (Delmar, Delaware)
  • Třetí místo – Paige Webb, Stoney Creek High School (Rochester, Michigan)